Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

Кубок ЧМРО, ¼ фіналу: Верхня, Збора та Рожнів склали компанію Черніїву у півфіналі

Сьогодні визначились всі учасники півфіналу Кубка Чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області. До черніївського «Урагану» приєдналися дві команди з Калущини і представник Косівщини.

«Перспектив» (Рашків) – «ЮНІСТЬ» (Верхня) – 1:4

Перший матч – 0:4

На звітну гру «Юність» приїхала з гандикапом в чотири м’ячі. Гості відразу взяли гру під свій контроль і на 34-й хвилині, після розіграшу кутового, Подолюк вивів верхнянців вперед. По перерві Коверник і Пецків довели рахунок до розгромного. «Перспектив» у відповідь зумів забити лише один гол, і то з одинадцятиметрової позначки. Крапку в матчі поставив Ігор Долотко на 83-й хвилині матчу. 1:4 – «Юність» без особливого спротиву продовжує боротьбу за трофей «Чемпіонів області».

«Ураган» (Вербівці) – ФК «ЗБОРА» – 0:1

Перший матч – 1:2

Результат першого матчу обіцяв інтригуючу розв’язку в матчі-відповіді, який відбувся на Городенківщині. У впертій та не поступливій боротьбі команди більше години ігрового часу не могли реалізувати свої нагоди. Втім гості виявились наполегливішими і забили єдиний та, як виявилось, вирішальний м’яч в зустрічі. 0:1 – колектив із села Збора чекає суперника у півфіналі.

ФК «РОЖНІВ» – «Сокіл» (Коршів) – 4:0

Перший матч – 3:4

Мінімальна перевага «Сокола» на домашньому полі не давала гарантій для проходу до наступної стадії Кубка ЧМРО. З цим твердженням цілком згідні господарі поєдинку – ФК «Рожнів».

Після сухого першого тайму господарі шокували чотирма забитими голами гостей з Коршова. 4:0 – «Рожнів» з боєм пробивається до ½ фіналу.