Друга лігаНовиниТопЧемпіонат України

Галичани на мажорній ноті завершують осінню частину

Потужно розпочали матч проти «Рубікона» галицькі «Карпати». Вже на 3-й хвилині Береза зробив навіс з лівого флангу і Сущак пробив у протихід воротареві – 1:0. Пройшло кілька хвилин і підопічні Карлоса Інарехоса догравали практично весь матч у більшості – гравець киян Могіль відмахнувся від Авраменка у центрі поля, за що одразу ж побачив перед собою червону картку.

У другому таймі, безпосередньо після виходу на поле Бея, номінальні господарі нав’язати супернику свою гру. Кілька разів «Рубікон» врятував Ферт, але й він був безсилим коли після передачі з глибини поля Вичіжанін вразив головою ворота киян. Крапку і грі поставив Лебедь, який майстерно виконав штрафний удар – 3:0.

Отож, «Карпати» сповна реваншувались за поразку у першому колі і з добрим настроєм відправляються у відпусту.