Друга лігаНовиниТопЧемпіонат України

«Карпати» розійшлись мировою з «Мункачем»

Як і перша зустріч на виїзді у першому колі, так і домашній матч галицьких «Карпат» з «Мункачем» завершився внічию. На відміну від поєдинку в Дерцені, де було проведено 4 голи, вчорашній двобій в Івано-Франківську завершився без голів.

Команда Карлоса Інарехоса мала певні кадрові проблеми через дискваліфікацію воротаря Зеленського, а Гілмар з Авраменком травмовані. У складі гостей не змогли взяти участь у поєдинку Василь Луців та Станіслав Чепа, які відбувають дискваліфікацію.

У першому таймі в господарів тон у грі задавали Вичижанін з Феліксом, які розривали фланг потужними та напористими атаками, проте кіпер гостей тягнув усе, що летіло в його ворота.

По перерві галичани більш ніж півгодини провели в чисельній більшості – Луців отримав другу жовту карточку за грубий удар по голові Мелінишина. «Мункач» тримав свою оборонну лінію, та ані ганець Фелікс, ні агрентинці Патанеллі та Скотто нічого не змогли витиснути зі своїх нагод вразити ворота Дегтяра. Хороші нагоди у гостей мали Стень, Грицак та Пищур, але Стегніцький також зберіг свої ворота на замку, тож підсумкова нічия – 0:0.

Чемпіонат України, Друга ліга, 18 тур

«Карпати» (Галич) – «Мункач» (Мукачево) – 0:0

Вилучення: Луців (56) – друга жовта карточка

«Карпати»: Стегніцький, Мелінишин, Калинчук, Лебедь, Бей (Скотто, 54), Вичіжанін, Сущак (Патанеллі, 72), Фелікс (Оскар, 72), Шевчук, Береза, Даніловський (Матусевич, 66).

«Мункач» (стартовий склад): Дегтяр, Волков, Галас, Гірний, Григоращук, Грицак, Луців, Оберман, Пищур, Стень, Степанчук.

Попередження: Даніловський (25), Мелінишин (41), Калинчук (43),Матусевич (69) – Луців (54), Волков (85), Грицак (90).

13 листопада 2021. Івано-Франківськ, стадіон «Хет-трик Арена» – 14:00

Арбітр: Ухов А.Ю. (Кривий Ріг)
Асистенти арбітра: Резнік А.Ю. (Київська обл.), Андрусяк А.В. (Київ)
4-й арбітр: Салаш І.І. (Калуш)
Спостерігач арбітражу УАФ: Гамаль Р.Л. (Чернівці)