НовиниТопЧУ Аматори

Черніївський «Ураган» на позитивній ноті завершив перше коло чемпіонату України серед аматорських команд, перегравши «Локомотив, а дублери «Прикарпаття» поступилися лідеру на його полі.

«Ураган» серед лідерів у першому колі, «Прикарпаття-Тепловик» у нижній частині таблиці, результати 9-го туру ААФУ 2 → ВЕЛИКІ ГАЇ, АГРОН – ПРИКАРПАТТЯ-ТЕПЛОВИК

Несподіваний лідер і старожил змагань приймав одного з наймолодших новачків сезону – у Прикарпаття-Тепловика, крім дуету граючих тренерів, нема більше гравців у віці 30 і більше, та й загалом більшість гравців дебютує в турнірі. Тим не менш, в останніх турах вони добре вирівнялися, і в першому таймі зберегли ворота від посягань Агрону.

Вже після перерви господарям вдалося забити. Білик розрізною передачею запустив через правий фланг Процика, той відпасував трішки назад, звідки Петро Сокіл з відчутним рикошетом від захисника відправив м’яча в ворота ‒ 1:0 на 54-й хвилині. Відзначаємо стрункість швидкої атаки Агрону, де лівий захисник правильно підтримував прорив свого вінгера й скористався його зручною передачею.

Закріпити перевагу великогаївцям вдалося після кількох гострих атак. Буквально перед другим взяттям воріт один із флангових прострілів Білик ледве не замкнув п’ятою, а коли гості відбилися, то м’яч відлетів недалеко. Руслан Луцик, очікуючи прямо перед карним майданчиком, зарядив під поперечину ‒ 2:0. Таким чином, Агрон здобуває третю поспіль домашню перемогу, не пропускаючи м’ячів. Сім поспіль турів лідер не програє.

Агрон (Великогаївська ОТГ) – Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – 2:0 (0:0)

Голи: Сокіл, 54, Луцик, 70

Агрон: Мазур, Соколовський (Скобляк, 87), Андрієшин, Щербатюк, Сокіл (Ковалик, 79), Стриєшин, Білик (Лук’янов, 87), Луцик, Гром’як (Пришнівський, 68), Процик (Павлусь, 82), Мельник (Семенець, 73). Запасний: Рогаль. Головний тренер: Олег Лівіцький.

Прикарпаття-Тепловик: Бобинець, Дубей (Богуцький, 90+8), Новицький (Василів, 64), Лабич, Пархуць (Тринчук, 64), Михальчук, Данищук (Остапчук, 85), Ю.Радульський, Веприк©, Титов (Соколенко, 88), Крамар (Дмитрук, 46). Запасний: Барасюк. Головний тренер: Віктор Данищук.

15:00; 17.10.2021. Великі Гаї. Стадіон “Центральний”. 300 глядачів; поле 3; +10С

Суддя: Мельник Віталій (Чернівецька обл.)

Попередження: Соколовський, 54, Щербатюк, 78

«Ураган» серед лідерів у першому колі, «Прикарпаття-Тепловик» у нижній частині таблиці, результати 9-го туру ААФУ 2 → ЧЕРНІЇВ, УРАГАН – ЛОКОМОТИВ

Гості вирушали на Прикарпаття зі сподіваннями перервати програшну серію, що було важко – Ураган укомплектований низкою гравців з досвідом виступів за професіональні клуби рідного краю й не тільки. Навіть без Худобяка господарі ще до перерви закріпили свою перевагу. Спершу кутовий з правого флангу від Лящовського хорошим ударом головою замкнув Коржук Ігор (1:0 на 21-й хвилині), а невдовзі Богдан Кримінський підправив подачу Кушецького другим темпом після корнера з лівого флангу (це 2:0).

В другому таймі завданням господарів було спокійно грати по рахунку, за нагоди закріпивши перевагу. Це вдалося зробити зі штрафного на лівому фланзі, який Дриган заробив у боротьбі з Мілованцевим. Хоча удар Кушецького воротар гостей парирував, Гриник тут же скинув на протилежний край воротарського майданчика, звідки забив Іван Легкий – 3:0. Все, що вдалося Локомотиву – відіграти один гол у кінцівці. Легкий зачепив Коваленка, намагаючись відібрати в нього м’яча, тож Ярослав Мілованцев влучно пробив у лівий від воротаря кут ‒ 3:1.

Ураган (Черніїв) – Локомотив (Київ) – 3:1 (2:0)

Голи: Коржук, 21, Кримінський, 32, Легкий, 70 – Мілованцев, 90+1 (пен.)

Ураган: Плетеницький (Кучера, 80), Бойко, Кримінський (Гриник, 63), Легкий, Януш, Лящовський (Калин, 46), Мельник (Дриган, 58), Дербах (Ципердюк, 69), Зварич©, Кушецький (Щербаков, 75), Коржук. Запасних не залишилося. Головний тренер: Михайло Ткачук.

Локомотив: Митрушин, Лазорик (Куліненко, 80), Шевченко, Товстенко, Циганков (Мілованцев, 36), Ломія© (Радченко, 56), Литвинов, Чайка, Вуанту, Хоменко (Гільченко, 56), Коваленко. Запасних не залишилося. Головний тренер: Едуард Павлов.

15:30; 17.10.2021. Черніїв. Стадіон “Центральний”. 600 глядачів; поле 3; +13С

Суддя: Кузик Олег (Львівська обл.)

Попередження: Чайка, 60, Литвинов, 87