Надвірнянський р-нНовиниРайони

Надвірнянський: «Розсіч» втрачає перемогу, «Надвірна» і «Сокіл» перемагають, результати 7-го туру

Всього три матчі відбулись в рамках 7-го туру чемпіонату Надвірнянського району.

«Розсіч» впевнено розпочала поєдинок з «Колосом», а голи Володимира Юрчилюка і Ярослава Рогіва забезпечили комфортну перевагу після першого тайму, яку битківчани розтринькали протягом другої 45-хвилинки. Спочатку Олег Глинчак скоротив рахунок, а в доданий до матчу час Василь Василаш вириває нічию – 2:2.

В інших матчах «Надвірна» здійснила вдалий виїзд до Лісної Тарновиці, де впевнено переграла місцевий «Лістер» 6:2, по дублю відзначились Віталій Олійник і Віталій Ковальківський.

«Сокіл» також на виїзді не має проблем зі своїм суперником. Швидкі голи Ярослава Панасюк і Міщука деморалізували «Бистрицю», яка не змогла повернутися у гру. Натомість «Сокіл» тільки розвивав свою перевагу. Дубль Дмитра Пилип’яка та голи Андрія Пилип’юка і Назара Савчина довели рахунок до розгромного – 1:6.

Чемпіонат Надвірнянщини, 7 тур, 26 вересня

Лістер — Надвірна – 2:6
Колос — Розсіч – 2:2
Бистриця — Сокіл – 1:6

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Надвірнянського району можна → ТУТ.

Першість Надвірнянщини, 6 тур, 26 вересня

Лукавець — Рокита – 3:0
Верхній Майдан —Красна – 0:2
Фортуна — Яструб – 0:6

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Надвірнянського району можна → ТУТ.