Друга лігаНовиниЧемпіонат області

Першість області: «Прометей», «Карпати» Старі Богородчани і «Богородчани» продовжили виграшну серію, результати 4-го туру

«Прометей» здобуває четверту перемогу поспіль, у домашньому матчі матеївці впевнено переграли болехівські «Карпати». У першому таймі рахунок відкрив Дмитро Ворощук, а по перерві голи Тараса Буджака і Володимира Костюка довели рахунок до переможного – 3:0.

Також максиму залікових пунктів у команд з Богородчанщини – СФК «Богородчани», які на виїзді перемогли «Кремінь» 2:0, і старобогородчанських «Карпат», котрі здобули мінімальну звитягу над ФК «Краснопіль» завдяки дублю Сергія Криховського – 2:1.

Без поразки розпочав заболотівський «Темп». У домашніх стінах заболотівці завдали поразку «Галичу» 2:0, голами відзначились Андріан Ткачук та Олег Круглов.