Калуський р-нРайони

Калуський р-н: Минулорічні районні лідери впевнено розпочинають новий сезон

Команди об’єднаного Калуського району розпочали боротьбу за звання чемпіона та призові місця. Перший тур порадував вболівальників забитими голами, яких було вдосталь. А лідери тогорічних трьох окремих районів впевнено розбираються над суперником.

ГРУПА А: «Збора» і «Студінка» не помітили суперників, результати 1-го туру

Чемпіон Калуського району ФК «Збора» впевнено розпочинає новий сезон, під роздачу попав «Рух» з Вістової 6:0. Також знищив свого суперника «Студінка», яка відвантажила 8 голів без відповіді «Підгіркам». З перемоги розпочали «Штурм», «Гуменів», а «Тризуб» перемагає без виходу на поле.

Чемпіонат Калуського району (Калущина), 1 тур, 29 серпня

Рух — Збора – 0:6
Штурм — Войнилів – 3:0
Тризуб — Завадка – +:-
Гуменів — Сокіл Б – 3:1
Студінка — Підгірки – 8:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група А) можна → ТУТ.

ГРУПА В: «Колос» і «Сваричів» не помітили опонентів, результати 1-го туру

Призери минулого чемпіонату району з перемоги розпочали новий сезон. «Колос» знищив «Сокіл» 9:0, «Сваричів» на два голи менше забив у ворота Дуби – 7:0, а брошнівська «Оболонь» мінімально переграла ФК «Спас» 1:0. Також впевнено переграє суперника «Лімниця», з рахунком 4:1 бита «Зоря».

Чемпіонат Калуського району (Рожнятівщини), 1 тур, 29 серпня

Оболонь Б — Спас – 1:0
Лімниця — Зоря Б – 4:1
Колос Ц — Сокіл ВС – 9:0
Сваричів — Карпати Д – 7:0

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група B) можна → ТУТ.

ГРУПА С: Над результативний стартовий ігровий день, результати 1-го туру

Багатим на голи виявився стартовий тур, в якому не повезло лоп’янським «Карпатам» і тростянецькому «Соколу». Перші отримали 9 голів від «Левів», а саме дублями відзначились Василь Крайник, Василь Керницький і по голу забили Григорій Горін, Василь Бринуш, Михайло Романків.

Чемпіон Долинського району ФК «Тяпче» з рахунком 7:0 розбив «Сокіл». «Нафтовик» і «Свіча» розписали феєричну нічию – 6:6.

Чемпіонат Калуського району (Долинщини), 1 тур, 29 серпня

Станківці — Прикарпаття – 2:4
Леви — Карпати Л – 9:0
Нафтовик Я — Свіча – 6:6
Тяпче — Сокіл Т – 7:0

ГРУПА D: «Мостище» і «Тужилів» впевнено перемагають, результати 1-го туру

Перекоси вдома поступились команді ФК «Довгий Войнилів». Господарі забили швидкий гол, на 3-й хвилині відзначився Роман Кобута. Менше 10-ти хвилин знадобилось гостям, щоб відігратись, гол на рахунку Ігоря Токарука, а в кінці першої половини гри Андрій Гавдан вивів «Довгий Войнилів» вперед. По перерві команди розмінялися влучними ударами, дубль в матчі оформив Ігор Токарук, а крапку в протистоянні поставив Михайло Рибчак – 2:3.

Відновлений ФК «Мостище» з перемоги повертається в змагання Калуського району. У домашньому матчі, який відбувся у с. Копанки, гол Василя Товстухи і дубль Костянтина Кобути принесли перемогу над ФК «Верхня» з рахунком 3:1.

Також 3 залікові бали на старті беруть «Тужилів», які впевнено обіграли «Новицю» і «Єдність» завдяки мінімальні перемозі над ФК «Негівці».

Мостище — Верхня – 3:1
Перекоси — Довгий Войнилів – 2:3
Тужилів — Новиця – 4:1
Єдність — Негівці – 2:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Калуського району (Група D) можна → ТУТ.