Івано-Франківський р-нНовиниРайони

Івано-Франківський (ГРУПА А): «Лучинці» і «Липівка» розпочинають з поразки, результати 1-го туру

22 серпня були зіграні матчі стартового туру Групи «А» Першої ліги Чемпіонату Івано-Франківського району, в якому грають команди Рогатинщини.

Останній чемпіон Рогатинського району «Лучинці» невдало розпочали турнір, зазнавши поразки у принциповому матчі проти «Путятинців». На початку другого тайму господарі вийшли вперед і здавалося, що поєдинок так і завершиться з єдиним голом. Однак на 90+4 хвилини Тарас Гриців вирівняв становище, забивши 11-метровий. Та вже в наступній атаці Павло Соронович невідпорним ударом здалеку приніс перемогу ФК «Путятинці» – 2:1.

Срібний призер минулого сезону «Липівка» також програла, пропустивши в компенсований час. Долю їхнього протистояння в Долинянах вирішив гол Святослава Остапенка.

Два матчі ігрового дня завершились з однаковим рахунком 7:0 на користь господарів. Так, Добринів без шансів для суперника обіграв новачка найвищого дивізіону Руду, а Верхня Липиця несподівано забила аж 7 разів Пукову (дубль оформив Петро Галушка). Ще одна домашня звитяга в активі «Буревісника», котрий виграв у Черча, а у протистоянні Конюшок і Підвиння, переможний м’яч у грі на 75-й хвилині з 11-метрового штрафного забив Олег Галушка.

Путятинці — Лучинці – 2:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем чемпіонату Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.

Першість Івано-Франківського району (Рогатинщина), 1 тур, 22 серпня

Сокіл Пт — Нижня Липиця – 0:12
Фрага — Заланів – 0:1
Кліщівна — Воскресинці – 2:0
Підкамінь — Бабухів – 1:3
Букачівці — Жовчів – 1:1

Ознайомитися з турнірною таблицею і календарем першості Івано-Франківського району (Група А) можна → ТУТ.