МіжсезонняНовини

ПРИКАРПАТТЯ – ВІЛЬХІВЦІ – 4:2. Товариський матч

На передодні старту нового обласного сезону ФК «Вільхівці» провели товариський матч з першоліговим франківським «Прикарпаттям». Гра відбулася у Івано-Франківську на стадіоні «Рух» і завершилася перемогою господарів – 4:2, повідомляє сторінка ФК «Вільхівці» у ФБ.

Перший тайм контрольної гри завершився на користь гостей, хоча саме підопічні Олега Рипана відкрили рахунок – в середині тайму відзначився Роман Кузьмин. Проте голи Дениса Зачиковського і Андрія Слободяна відправили команди на перерву за рахунку 1:2.

В другому таймі забивали лише гравці «Прикарпаття». На старті тайму рахунок зрівняв Ростислав Волошинович, в середина другої половини гри Іван Сондей вивів франківців вперед, а на прикінці матчу Владислав Семотюк встановив фінальний рахунок – 4:2.

Контрольна гра

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – ФК «Вільхівці» – 4:2 (1:2)

Голи: Кузьмин (25), Волошинович (49), Сондей (67), Семотюк (88) – Зачиковський (34), Слободян (44)

11 серпня 2021 року, стадіон «Рух», м. Івано-Франківськ – 18:30