МіжсезонняНовини

Кубок КРАФ: «Благо-Юність» знищив «Калуш»

29 липня відбувся другий матч передсезонного турніру Калущини Кубка асоціації Калуського району. В другій групі розпочали свої виступи команди «Благо-Юність» і відновлений ФК «Калуш».

Матч, який відбувся в селі Іванкова, пройшов за повної переваги верхнянської команди. Підопічні Романа Мотуза ще в першому таймі заколотили чотири голи у ворота калушан, відзначились дублем Володимир Христонько і по голу Андрій Вацеба з Владиславом Танчиним.

У другому таймі картина на полі не змінилась. Гравці «Благо-Юність» продовжили володіти ініціативою, доводячи рахунок до не пристойного. Спочатку Роман Москалик вистрілив дублем, далі партнера по команді підхопив Роман Третяк і ще раз розписався у воротах ФК «Калуш» Сергій Гладковський, що склало в підсумку 9:0.

Кубок Калуської районної асоціації футболу, Група 2, 1 тур

«Благо-Юність» (Верхня) – ФК «Калуш» – 9:0 (4:0)

Голи: Володимир Христонько (4, 15), Андрій Вацеба (13), Владислав Танчин (44), Роман Москалик (49, 61), Роман Третяк (71), Сергій Гладковський (74), Роман Третяк (89).

29 липня 2021 року, с. Іванкова, стадіон «Благо-Арена».