МіжсезонняНовини

ПРИКАРПАТТЯ – РУХ – 1:2. Товариський матч

Домашнім спарингом з львівським «Рухом» івано-франківська команда завершила свій другий навчально-тренувальний збір. В середині першого тайму Ростислав Волошинович відкрив лік забитим м’ячам, вивівши господарів вперед.

Однак на перерву команди пішли на нічийного рахунку: на 43-й хвилині Фабрісіо Альваренга зрівняв цифри на табло – 1:1. У другому таймі глядачі стали свідками ще одного гола, коли на 65-й хвилині Василь Руніч вдало зіграв на добиванні. У підсумку – 1:2 мінімальна перемога представника Прем’єр-ліги.

Контрольний матч

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Рух» (Львів) – 1:2 (1:1)

Голи: Волошинович (21) – Альваренга (43), Руніч (65).

ПрикарпаттяНовак (Сердюк, 46), Сікач (Грица, 46), Пастух, Француз (Пархуць, 71), Лень (Дитко, 68), Волошинович (Кузьмин, 46), Рудюк (Геник, 59), Семотюк (Кохман, 59), Сондей (Ю.Радульський, 74), Цюцюра (Толочко, 46), Барчук (Горбаченко, 46).

Рух: Паньків, Альваренга, Слюбик (Холод, 46), Сич, Мисик, Варфоломєєв, Карабін (Роман, 85), Сапуга, Роман (Квасниця, 71), Руніч, Кондраков.

ПопередженняСемотюк (36), Цюцюра (36), Геник (76), Кузьмин (87) – Карабін (71).

Вилучення: Карабін (85, друге попередження).

Після товариської зустрічі команди підписали меморандум про співпрацю. У планах – проводити спільні дитячі турніри, обмінюватися тренерським досвідом. Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв, що найкращі гравці “Прикарпаття” зможуть першочергово грати у “Русі”. Представники львів’ян зазначили, що їм цікава ця співпраця, бо вони хочуть допомагати молодим талантам, а також знаходити шляхи, по яких юні футболісти зможуть потрапити у футбол вищого ґатунку.

ПРИКАРПАТТЯ - РУХ - 1:2. Товариський матч 2
Василь Ольшанецький та Ігор Дедишин (фото ФК “Прикарпаття”)