Івано-Франківський р-нНовиниРайони

Івано-Франківська ОТГ: «УКД Благо» – чемпіон Івано-Франківської ОТГ

Завершився перший чемпіонат Івано-Франківської ОТГ фінальним матчем, в якому зійшлися ФК «Крихівці» і «УКД Благо».

Команди показали видовищний футбол з багатьма моментами. У першому таймі «Крихівці» двічі забивали у ворота суперника. Перший гол суддя відмінив через положення поза грою, а до другого не мав претензій. Богдан Федина пробив в дальній кут воріт суперника, воротар Ігор Василишин поглядом провів м’яч у сітку воріт – 1:0.

До перерви «УКД Благо» зуміло відігратися. Назарій Качанівський подав з правого флангу у воротарський майданчик, де на м’ячі перший Назарій Гринюк і не даючи йому приземлитись пробив зльоту у ворота – 1:1.

У другому таймі «УКД Благо» заграло агресивніше і вже в дебюті другої 45-хвилинки забили двічі. Спочатку Олег Питльований розіграв стандарт на лівому фланзі з Назарієм Качанівським, який потужним ударом прошив кіпера «Крихівців» – 1:2. А за три хвилини Назарій Гринюк скористався помилкою оборонців суперника у їхньому штрафному майданчику і спокійно відзначається дублем – 1:3.

«Крихівці» намагалися відіграти відставання у два голи, але пропустили самі. Олег Питльований отримав передачу від партнера, підробив м’яч під удар і вцілив у дальню дев’ятку. 1:4 – «УКД Благо» стає першим чемпіон Івано-Франківської ОТГ.

Івано-Франківська ОТГ: «УКД Благо» - чемпіон Івано-Франківської ОТГ 2
«УКД Благо» – чемпіон Івано-Франківської ОТГ сезону 2020-2021 рр

Чемпіонат Івано-Франківської ОТГ, ФІНАЛ, 28 червня

Крихівці — УКД Благо – 1:4

Голи: Федина (33) – Гринюк (38, 50), Качанівським (47), Питльований (76)

У втішному малому фіналі, в матчі за 3-є місце, перемогу святкував «Легіон», який переміг з рахунком 3:1 ФК «Хриплин».