Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: «Збора» – володар Кубка району

В понеділок, 28 червня, відбувся фінальний матч Кубка Калуського району між ФК «Збора» і ФК «Копанки».

Матч пройшов за повної переваги чемпіона району. Вже на 8-й хвилині Андрій Кулинин ударом за меж штрафного майданчика відкрив рахунок – 1:0. На 27-й Андрій Драган подвоїв перевагу «Збори», який після подачі з кутового перший опинився на м’ячі і переправив його у ворота – 2:0.

До перерви «Копанки» ще раз виймали м’яч з власних воріт. Юрій Коско асистував на Андрія Драгана, і той, стоячи без опіки, спокійно забив свій другий гол в матчі – 3:0.

У другому таймі картина на полі не змінилась: «Збора» продовжувала висіти на воротах суперника, а ті багато помилялися і нічим не змогли відповісти протилежним воротам.

На початку другого тайму зборяни провели чергову гольову атаку – Степан Гудак віддав на Володимира Борща, а той вивів Ростислава Федорина на побачення з кіпером суперника. Ростислав спокійно обіграв свого опонента – 4:0.

В середині другого тайму Тарас Ковальчук поставив крапку в побитті «Копанок», забивши прямим ударом зі штрафного.

Отож, ФК «Збора» перемогла ФК «Копанки» з рахунком 5:0 і здобуває Кубок Калуського району сезону 2020-2021 років.

Калуський р-н: «Збора» - володар Кубка району 2