НовиниПерша лігаТопЧемпіонат України

АВАНГАРД – ПРИКАРПАТТЯ – 3:1. Франківська команда поступилась у фінальному матчі в не простому сезоні

Між “Авангард-СК Краматорськ” та “Прикарпаттям” було всього одне очко розриву. Господарі, в разі перемоги, обійшли б конкурента, а тому їм було за що боротися в останньому турі. Адже одна справа закінчити сезон 14-ми, і зовсім інша – на 13-му місці.

Ще в першому таймі футболісти “Авангард-СК Краматорськ” впоралися з місією, забивши відразу після стартового свистка і незадовго до перерви. Обидва рази героєм епізоду був центрбек Бородай. Свої моменти були і у гостей, однак погана реалізація і поперечка не дозволили їм відзначитися.

У другому таймі команди обмінялися забитими. Спочатку відзначився юний Єгор Гунічев, після чого Цюцюра швидко відповів. Підсумковий рахунок – 3:1. “Авангард-СК Краматорськ” випереджає “Прикарпаття” в турнірній таблиці.

Чемпіонат України з футболу Перша ліга. 30 тур

«Авангард-СК Краматорськ» (Краматорськ) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) 3:1 (2:0)

Голи: Бородай, 11, 45, Гунічев,64 – Цюцюра, 67

Авангард (стартовий склад): Якубенко, Бородай, Зубков, Трояновський, Писко, Підручний, Гунічев, Куканов, Скотаренко, Сухаров, Похитайло. Запасні: Поспєлов, Чидера, Гуттінер, Козлов, Сафонов, Толочко, Лесунов, Чебаненко. Головний тренер: Олексій Городов

Прикарпаття (стартовий склад): Новак, Пастух, Француз, Пархуць, Кохман, Кузьмин, Воробчак, Дитко, Семотюк, Хома, Цюцюра. Запасні: Піцан, Вацеба, Сад. Головний тренер: Олег Рипан

12 червня 2021 року, 17:30. Краматорськ, стадіон «Авангард». 500 глядачів. + 21°C.

Арбітр – Євген Цибулько (Черкаська обл.)
Асистенти арбітра – Андрій Семенов (Дніпро), Сергій Наскалов (Мукачево)