НовиниПерша лігаЧемпіонат області

Дублери «Прикарпаття» перемагають «Покуття»

У перенесеному матчі 19-го туру чемпіонату області івано-франківське «Прикарпаття-Тепловик» здобув перемогу над конкурентом у боротьбі за друге місце чемпіонату – коломийським «Покуттям».

Після нулів у першому таймі гравці «Прикарпаття-Тепловик» реалізували дві свої нагоди. На 61-й хвилині рахунок відкрив Євгеній Данилюк, а під завісу матчу Михайло Остапчук подвоїв результат своєї команди – 0:2.

Здобута перемога «Прикарпаття-Тепловиком» робить їх головним претендентом на «срібло» чемпіонату, а поразка команди Любомира Корнути залишає шанси хіба що на боротьбу за третє підсумкове місце.