Кубок ЧМРОНовиниЧемпіонат області

Кубок ЧМРО, 1/2 фіналу: Відбувся один повторний матч – без сюрпризу

3 червня відбувся один матч-відповідь півфіналу Кубка чемпіонів міст і районів області.

Після легких домашніх 5:0, ФК «Збора» на виїзді у Студінці повторила успіх минулого тижня. У першому таймі зборяни забили тричі, а по перерві закріпили свій успіх до 5:0.

Півфінальний матч-відповідь між командами «Перспектив» (Рашків) та «Прут» (Видинів) не відбувся. «Перспектив» заявив, що у зв’язку із важким фінансовим становищем керівництвом клубу було прийняте рішення про зняття команди з розіграшу Кубка чемпіонів міст та районів області з футболу сезону 2020-2021 років. Нагадаємо, перша гра в селі Видинів завершилась перемогою господарів з рахунком 7:0.

Кубок ЧМРО, 1/2 фіналу, 3 червня, матчі-відповіді

ФК Студінка (Калуський р-н) – ФК Збора (Калуський р-н) –0:5 (перший матч 0:5)
Перспектив (Рашків, Городенківський р-н) – Прут (Видинів, Снятинський р-н) – -:+ (перший матч 0:7)