НовиниРайониРогатинський р-н

Рогатинський р-н: «Липівка» і «Лучинці» громлять суперників, результати 13-го туру

Перші три команди Суперліги знову не втратили очок у своїх матчах 13-го туру, що пройшов за дощової погоди в останню неділю весни.
Найкраща на даний момент команда дивізіону «Липівка» на виїзді не залишила жодних шансів одному із претендентів на виліт «Залужжю» – 6:0. «Лучинці» вдома легко обіграли аутсайдера «Бабухів», забивши у ворота суперника 4 «сухі» м’ячі (дубль в активі Тараса Ільківа). А от Добринів, що йде третім, здобув дуже непросту звитягу у Верхній Липиці. Долю протистояння вирішив один точний удар гостей зі штрафного у другому таймі.

«Путятинці» приймали «Підвиння» і вже до середини першого тайму були попереду 2:0 (двічі забив Сергій Луцишин). Гості в кінцівці відіграли один м’яч, але на більше їх не вистачило.

З таким же рахунком «Долиняни» вдома теж обіграли Загір’я-Княгиничі. «Черче» дуже впевнено відіграло свій матч у Пукові, здобувши перемогу завдяки хет-трику Ярослава Скробача.