Богородчанський р-нНовиниРайони

Богородчанський р-н: «Саджава» – чемпіон району сезону 2020-2021 років, результати 14-го туру

За тур до завершення розіграшу районного чемпіонату команда Саджави стає не досяжною для суперників у боротьбі за «золоті» нагороди турніру. У матчі проти «Каменяра» голи Андрія Мороза, Сергія Криховського і дубль Тараса Завадського принесли чергову перемогу «Саджаві» і з нею звання чемпіона району.

«Підгір’я» вдома розписало нічию з ФК «Старуня». Після нулів у першому таймі, команди видали результативну другу 45-хвилинку. На гол Дмитра Балаша відповів футболіст Старуні Дмитро Геник, а на гол Ярослава Мискогліда (на 88-й хвилині) зреагував Ігор Чередниченко у компенсований час – 2:2.

«Дзвиняч» розбив команду Гути-Богрівки з двозначним рахунком, чим забезпечив супернику остання місце в поточному сезоні.