Калуський р-нНовиниРайони

Калуський р-н: «Сокіл» забирає перші очки в «Збори», «Студінка» трощить суперника, результати 13-го туру

У центральному матчі туру голинський «Сокіл» дав бій «Зборі» на їхньому полі. У першому таймі при повній перевазі господарів зборяни відкрили рахунок на прикінці першої половини гри. Голом у ворота «Сокола» відзначився Юрій Коско. Проте вже на початку другої 45-хвилинки гості скористалися помилкою оборонців суперника і Віталій Андрейко зрівняв рахунок в поєдинку, який до кінця матчу не змінився – 1:1.

«Студінка» вдома знищила «Пійло» 10:0, «Перекоси» мінімально переграли «Гуменів», а «Копанки» завдяки дублю Костянтина Кобута, голу Василя Товстухи і автоголу від суперника переграли об’єднану команду Бабина Середнього і Перевозця з рахунком 4:2.