Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

Кубок ЧМРО, 1/4 фіналу: Визначились півфіналісти

13 травня визначились півфіналісти Кубка чемпіонів міст та районів Івано-Франківської області. Ними стали команди, які здобули перемоги у перших матчах минулого тижня.

Аналогічних результатів здобули «Перспектив» і команда Студінки, яких зачарували цифри 3:1. Як в домашніх матчах, так і у виїзних з цим рахунком биті «Кремінь» і «Сваричів» відповідно. А видинівський «Прут» не поступився вдома «Прометею» втримавши нічийний результат у матчі і перемогу у двобої.

«Збора» після домашньої перемоги 3:1 довела свою перевагу над «Колосом» і в повторному поєдинку. Хоча старт матчу виявився за братківчанами, які забили гол вже на першій хвилині зустрічі. Проте ще до перерви зборяни вирівняли ситуацію на «табло», а в другій половині гри розбили захист «Колосу» забивши ще три голи у ворота Романа Гучока, після чого його замінили, і в кінці матчу поставили крапку у протистоянні – 2:8.