НовиниРайониТисменицький р-н

Тисменицький р-н: Відбувся традиційний розіграш Кубка В’ячеслава Чорновола

На теренах Тисмениччини пройшов черговий, ХХІ-й за ліком, розіграш Кубка з футболу пам’яті В’ячеслава Чорновола. Протягом двох тижнів 17 команд вели боротьбу за престижний районний трофей, який проходить під егідою Тисменицькох районнох федерація футболу та за підтримки Тисменицької міської ради.

Короновірусна пандемія внесла свої корективи у формат проведення. Турнір складався з трьох етапів – двох групових турнірів, 3 команди в групі протягом дня проводили матчі по коловій системі, і стадії плей-офф, яка стартувала чвертьфінальними матчами.

На першому етапі футбольні баталії відбулися 11 квітня у:

• Клубівцях – переможці ФК «Клубівці», «Оболонь» (Милування);
  • Чорнолізцях – «Козацький острів» (Чорнолізці), «Цегельник» (Нові Кривотули);
  • Старому Лисці – «Авангард» (Загвіздя), «Бистриця» (Старий Лисець);
  • Підліссі – «Сокіл» (Підлісся), ФК «Угринів»
  • Павлівці – «Сокіл» (Павлівка), «Сокіл» (Угринів);
  • Клузові – ФК «Сілець», «Дністер» (Побережжя).
Тисменицький р-н: Відбувся традиційний розіграш Кубка В’ячеслава Чорновола 2

Другий груповий етап турніру розділив 12 команд на 4 групи. Футбольні поєдинки відбулися 18 квітня в Угринові, Клубівцях, Старому Лисці та Підліссі.

• Угринів: ПЕРЕМОЖЦІ: «Авангард» (Загвіздя) і «Оболонь» (Милування).
  • Клубівцях: ФК «Клубівці» і «Дністер» (Побережжя).
  • Старий Лисець: «Бистриця» (Старий Лисець) і Козацький острів (Чорнолізці).
  • Підлісся: ФК «Сілець» і «Сокіл» (Підлісся).

Матчі ¼ фіналу і ½ фіналу також розділені і пройшли на двох стадіонах сіл Загвіздя і Сілець. У суботу, 24 квітня, визначились переможці міні-турнірів: «Авангард» став переможцем першого півфіналу, а «Сокіл» (Підлісся) у серії пенальті переміг ФК «Сілець».

Отож, у фінальному матчі, який відбувся 25 квітня, зійшлися дві команди: «Авангард» (Загвіздя) та «Сокіл» (Підлісся). За результатами двох таймів гра завершилася нічиєю 1:1. Тому після основного часу призначили 11-метрових ударів — пенальті. Тоді рахунок став 6:5 на користь «Авангарду» (Загвіздя), котрі і стали переможцями ХXI турніру з футболу пам’яті героя України В’ячеслава Чорновола.

Тисменицький р-н: Відбувся традиційний розіграш Кубка В’ячеслава Чорновола 3