Галицький р-нНовиниРайони

Галицький р-н: Стартував новий чемпіонат, результати 1-го і 2-го турів

Через пізнє завершення сезону 2019-2020 років, у жовтні 2020 року, старт нового чемпіонату відклали на квітень 2021 року. На старт вийшли 9 команд, які розділені на дві групи: група «А» – ФСК Галич, ФК Дубівці, Луква (Залуква), ФК Наріївка, ФК Поплавники; група «Б» – ФК Бринь, ФК Комарів, ФК Крилос і ФК Мединя.

18 квітня відбулись матчі 1-го туру, в яких перемогу святкували команди Нараївки, Дубівців, Крилоса і Медині.

У неділю, 25 квітня, в Галичі на міському стадіоні в рамках 2-го туру чемпіонату району новостворена команда ФСК «Галич» зустрілася із ФК «Нараївка». Галицькій команді вдалось забити два голи вже у першому таймі. Ворота суперників вразили Назар Метенька та Ігор Тимків (капітан команди), а по перерві Михайло Мошура забити ще один гол у ворота «Нараївки» – 3:0.

В лідери групи «А» виходять «Дубівці», котрі впевнено переграли «Поплавники» 6:1.

У групі «Б» лідерство захопили «Мединя» і «Брині», в активі яких по дві перемоги.