Друга лігаНовиниЧемпіонат області

Першість області, 12-й тур: трійка лідерів збільшує відрив від переслідувачів

Для команд «Юність», «Нептун-Покуття», «Карпати» (Кути), ФК «Вербівці» і «Карпати» (Болехів), котрі провели кубкові поєдинки – це другі матчі у весняні частині сезону 2020-2021 років. Решта колективів сьогодні «дебютували» в поточному році.

Верхнянська «Юність» після 6:0 з «Туркою» впевнено розібралась в Бовшеві з місцевою «Касовою» 4:0, забивши всі голи у першій 45-хвилинці. «Карпати» (Кути) також у першому таймі забили три переможні голи у ворота Вербівців. Але матч не назвеш легким для карпатівців, котрі ледь не втратили три залікові очка у свій доробок – 2:3.

Вдало стартував «Колос Городенківщини» перемігше на виїзді «Нептун-Покуття» 2:1, чим збільшив перевагу над суперниками у боротьбі, як мінімум, за 3-є місце.