Друга лігаНовиниТопЧемпіонат України

ЧАЙКА – КАРПАТИ Г – 0:3. Галичани продовжують гонитву за лідерами

Чайка приймала одного з лідерів чемпіонату з відмінною домашньої безпрограшною серією. В останній раз команда програвала в домашньому матчі у вересні. Правда, цю гру через негоду команда В’ячеслава Богодєлова грала не в Макарові, а в Щасливому на одному з полів «Арсенал Арени».

Але в гості приїхали над мотивовані «Карпати» Галич, почали активно вже зі стартовим свистком. На четвертій хвилині пройшов довгий пас Вербного із зони центрального захисника, Бей увірвався в штрафну і сильно пробив повз Шкарбана – 0:1. Гості до перерви могли ще двічі забивати, але кіпер господарів вже не підводив.

Після перерви господарі цілком могли відквитати гол, але занадто вже поспішали з прийняттям рішень. А ось вийшовший на заміну Хомченко значно загострив гру галичан, міг забивати сам, вискакуючи на воротаря в ході швидких атак.

ЧАЙКА – КАРПАТИ Г – 0:3. Галичани продовжують гонитву за лідерами 2

Але подвоїв рахунок не він. На відскок майже в центрі поля зреагував Вербний і зумів дальнім ударом метрів з 35 пробити 22-річного кіпера «Чайки», якого, здалося, дезорієнтував невеликий рикошет від когось зі своїх гравців. 0:2. А через пару хвилин рахунок став розгромним після відмінного прямого удару зі штрафного від Нагорного – 0:3.

Варто віддати належне і «Чайці», команда часом показувала добротний футбол, але в завершальній стадії команді трохи не вистачало. «Карпати» ж вивезли з Києва перемогу і продовжують гонитву за лідерами.