МіжсезонняНовини

УРАГАН – ЮНІСТЬ – 3:2. Товариський матч

11 березня верхнянська «Юність» зіграла товариський матч проти лідера обласного чемпіонату «Урагану» з Черніїва.

Саме ураганівці відкрили рахунок на 7-ій хвилині – Лящовський потужно пробив у ближню дев’ятку. Проте у середині першої половини зустрічі підопічні Романа Мотуза зрівняли рахунок. Шевченко вивів Гудака на ударну позицію, і Роман з допомогою рикошету відновив рівновагу – 1:1.

По перерві краще розпочала «Юність», що увінчалося другим голом. Активний пресинг призвів до навісу зліва від всюдисущого Гудака, Курташ пробив головою у воротаря, а Герин був перший на добиванні – 1:2. Ряд замін призвів до втрати концентрації, що вилилось у голи від «Урагану». На 76-ій хвилині черніївці відновили рівновагу, а вже за дві хвилини помилка в захисті «Юності» призвела до пенальті, який впевнено реалізував Кушецький. 3:2 на користь «Урагану».