МіжсезонняНовини

БУКОВИНА U19 – ПОКУТТЯ – 1:1. Товариський матч

Один з лідерів чемпіонату області коломийське «Покуття» зіграв перший контрольний матч у рамках підготовки до другої половини сезону з чернівецькою «Буковиною U19». Поєдинок відбувся у неділю, 7 березня, у Чернівцях на штучному полі ФОК «Олімпія».

Колектив «Покуття» (Коломия) значно оновив склад. Зокрема, команду залишили досвідчені виконавці. Серед них – Юрій Кисилиця, Олег Керчу, Олександр Темерівський, Денис Хандій та Максим Ілюк. Олег Керчу входить до тренерського складу юнацької команди «Буковини».

На 37 хвилині гри господарі вийшли вперед. Голом відзначився Артем Почтар. У другому таймі, на 56 хвилині зустрічі, рахунок зрівняв гравець «Покуття» Ростислав Нападюк. Підсумок гри – нічия 1:1.