МіжсезонняНовиниТоп

КАРПАТИ Г – НИВА Т – 3:1. Товариський матч

Перший контрольний матч на першому тренувальному зборі жовто-зелені завершили перемогою над тернопільською “Нивою”.

Впевнений початок приніс тернополянам швидке взяття воріт. Кінаш відпасував на Проціва, який зробив подачу у штрафну площу номінальних господарів. Звідти Андрій Різник переправив м’яч у дальній кут воріт – 0:1.

Незабаром той же Кінаш невпевнено зіграв поблизу власних воріт і це дозволило гравцям “Карпат” провести швидку контратаку, яка завершилась влучним ударом з-за меж штрафного від Деди — рахунок рівний 1:1. А за декілька хвилин до перерви нападник Віктор Хомченко вивів галичан вперед, вдало зігравши на випередження після подачі зі штрафного – 2:1.

Наприкінці матчу “Нива” отримала право на пенальті. Гаталу захисник “Карпат” зупинив не за правилами у штрафній площі. Проте Роман Волохатий ударом з “точки” влучив у поперечину.

Відоме правило спрацювало й у цьому випадку. За кілька хвилин незлагоджені дії оборонців “Ниви” та голкіпера призвели до третього голу від Деди, який, ціною травми, оформив дубль.

Контрольний матч, Львів, стадіон “Школяр” – 30 січня 2021 (13:00)

“Карпати” (Галич) –”Нива” (Тернопіль) – 3:1

Голи: Деда (20, 87), Хомченко (40) — Різник (15)