Друга лігаНовиниТопЧемпіонат області

Першість області, 11-й тур: «Юність» здобуває максимум в першому колі

В останньому осінньому турі, який замкнув перше коло першості області, верхнянська «Юність» врятувалась від поразки в заключній 10-хвилинці поєдинку. А не однозначне рішення головного арбітра у компенсований час дарує чергові три очка до загального доробку лідеру чемпіонату у протистоянні в Зоболотові з місцевим «Нептуном-Покуттям» 1:2. 90+2‘ – Гравець команди господарів Ігор Коваль «прилип» до стійки воріт під час розіграшу кутового командою «Юність», котрий не залишав свою позицію, а після удару головою Ігоря Подолюка у ствір воріт Ігор Коваль відпустив штангу і вискочив на м’яч відбивши його назад у гру… Тут і втрутилась суддівська бригада зарахувавши гол – 1:2!

«Карпати» (Кути) пішли на зимову перерву крокуючи слідом за «Юністю» в турнірній таблиця, здолавши не надто успішний «Хутровик» з рахунком 4:2. Замикає трійку лідерів «Колос Городенківщини» здобувши виїзну перемогу над старобогородчанськими «Карпатами» 0:1.