Івано-Франківський р-нНовиниРайони

Івано-Франківська ОТГ: «Колос» перемагає «Опришівці», результати 7-го, 9-го турів

15 листопада відбувся останній матч осінньої частини чемпіонату Івано-Франківської ОТГ, який пройшов у Братківцях.

У перенесеному матчі 7-го туру групи «Б» зійшлися «Опришівці» і «Колос» Братківці. Поєдинок відбувся за повної переваги номінальних гостей (хоча «Колос» грав на домашньому полі), що й вплинуло на фінальний результат. Герой матчу Богдан Мордас на прикінці першого тайму відкрив рахунок на користь «Колосу», а по перерві ще три його удари влучили в ціль. «Опришівці» відповіли всього одним голом – ворота Романа Гучока вразив Сергій Соколов. 1:4 – покер Мордаса приносить перемогу, яка позволяє братковецькій команді піти на «зимові канікули» займаючи друге місце в групі «Б». Лідером залишається «Хриплин», котрий попереду на два очка.

У групі «А» на вершині турнірної таблиці знаходиться ФК «Крихівці» випереджаючи «Легіон-1» і «Дружбу» на три залікові пункти.