Богородчанський р-нНовиниРайони

Богородчанський р-н: «Підгір’я» «Каменяр» і «Саджава» здобувають перемоги, результати 5-го туру

У неділю, 18 жовтня, команди Богородчанщини провели матчі в рамках 5-го туру районного чемпіонату.

Команда «Підгір’я» залишається лідером чемпіонату завдяки перемозі над ФК «Дзвиняч». В першому таймі господарі забили тричі – влучним ударом відзначився Сакулич і дубль від Балаша, на що гості відповіли голом від Кузюка. У другому таймі «Підгір’я» провело ще дві результативні атаки, в яких на завершальній стадії був Курилюк, а «Дзвиняч», як і в першій половині гри забила всього один гол – відзначився Ерназаров – 5:2.

На відстані двох очок від лідера крокує «Каменяр». Протягом тижня Іваниківська команда провела два поєдинки з «Гута-Богрівкою». Минулої середи «Каменяр» розгромив опонента з рахунком 5:0, а в недільному матчі голи Квича і Слободяна забезпечили три залікові бали для «Каменяра».

На третє місце в турнірці вийшла «Саджава» перемігши у домашньому матчі «Старуню». У першому таймі відзначились Криховський і Волощук за господарів, а Чередніченко в кінцівці матчу відквитав один м’яч – 2:1.