НовиниРайониРогатинський р-н

ПУТЯТИНЦІ – БУРЕВІСНИК – 0:3. Об’єднана команда Загір’я-Княгиничі завоював Суперкубок Рогатинського району

Матчем за Суперкубок офіційно стартував новий сезон в Рогатинському районі. 27 вересня на поле Міського стадіону Рогатина вийшли чемпіон «Путятинці» та володар кубка Загір’я-Княгиничі.

Гра вийшла цікавою, а перемогу з рахунком 3:0 здобули номінальні гості. В середині першого тайму «Путятинці» могли виходити вперед, однак Денис Мандрик не забив 11-метровий. А от через кілька хвилин вже суперник отримав право на пробиття пенальті і Тарас Ватаманюк майстерно його реалізував.

Пройшло менше хвилини зі старту другої половини гри і Загір’я забили ще раз – відзначився Марян Бучинський. Остаточний рахунок 3:0 на 82-й хвилині встановив той же Ватаманюк.

Команди за участь у матчі були нагороджені грамотами (отримали усі гравці) та дипломами, а переможець отримав ще й кубок.

ПУТЯТИНЦІ – БУРЕВІСНИК – 0:3. Об’єднана команда Загір'я-Княгиничі завоював Суперкубок Рогатинського району 2