НовиниПерша лігаТопЧемпіонат України

ГІРНИК-СПОРТ – ПРИКАРПАТТЯ – 2:4. Франківці на переможній ноті завершують сезон

В останньому матчі сезону обидві команди не вирішували турнірних завдань. Навіть в разі перемоги Гірник-Спорт не зміг би наздогнати конкурентів, однак можна було не сумніватися, що підопічні Жабченка зроблять все можливе, щоб реабілітуватися за поразки в попередніх турах.

Втім, зробити це буде непросто, адже іванофранківці підходять до матчу в гарному настрої після перемоги над Черкащиною. Відзначимо, що в першому колі Прикарпаття розгромило Гірник-Спорт 4:1. Ось і цього разу гості почали активно. На третій хвилині Кузьмин навісив з кутового, здалося, Хома продовжив м’яч на дальню штангу, і Француз в стрибку «рибкою» забив у порожній кут – 0:1.

Пристрасті закипали, на 10-й хвилині Жабченко отримав жовту за суперечку з арбітром. На 18-й хвилині Чередініченко через пошкодження покинув поле, а згодом свіжий Твердохліб заробив пенальті – після його прострілу м’яч потрапив в руку Радульського і арбітр вказав на «точку». Однак з ударом Герасимця Піцан впорався.

Господарі продовжували володіти ігровою та територіальною ініціативою, але м’яч вперто не йшов у ворота Прикарпаття. А ось гості свого домоглися на початку другого тайму. Спочатку на 53-й хвилині після навісу зліва від Кузьмина Барчук головою підправив м’яч у ворота, а через дві хвилини він же відзначився дублем, скориставшись передачею з центрального кола. І це вже 0:3!

На 65-й хвилині у штрафному Гірника-Спорт Хома влучив вруку Векляка, і Дитко реалізував пенальті – 0:4. Господарі зуміли відіграти два м’ячі теж завдяки 11-метровим. Завалили на п’ятачку воріт Збуня, і Суханов розвів м’яч та воротаря по різних кутах – 1:4. А через дві хвилини господарі розіграли швидкий штрафний біля бокової лінії штрафного і гравцям Прикарпаття довелося фолити на комусь з господарів. Суханов знову з «точки» спрацював бездоганно – 2:4. На більше команди не вистачило.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 30 тур

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:4

Голи: Суханов 73 п, 77 п – Француз 3, Барчук 53, 55, Дитко 66 п

13 серпня 2020 року. Горішні Плавні, стадіон “Юність” – 17:30

Арбітр: Г.Серпутько (Одеса). Асистенти арбітра: О.Дашко (Київська обл.), М.Чос (Київ).
4-й арбітр: Д.Резніков (Кам’янське). Спостерігач арбітражу: І.Покідько (Полтава).