НовиниТопЧУ Аматори

КАРПАТИ-ЕНЕРГЕТИК – АГРОН – 2:2. Галичани втрачають перемогу

Сьогодні, 4 липня, галицько-бурштинський футбольний клуб «Карпати-Енергетик» провів свій перший офіційний матч в цьому році. Минулого тижня колектив Русака-Вітовського знявся із змагань Чемпіонату і Кубка області у зв’язку з амбітними цілями отримати ліцензію ПФЛ.

Однією з перепон до Другої ліги ПФЛ – догравання Чемпіонату України серед аматорських команд. В рамках 15-го туру «Карпати-Енергетик» приймали ФК «Агрон» (Великогаївська ОТГ, Тернопільської обл.). В напруженому протистоянні команди по два рази реалізували свої моменти влучними ударами.

Після першої половини матчу команди пішли на перерву з нульовим доробком на двох. В другому таймі галичани ведучи в рахунку 2:0 не зуміли втримати переможний результат.  Спочатку Гром’як скоротив рахунок, а згодом м’яч від гравця господарів влетів у власні ворота.