Кубок ЧМРОНовиниТопЧемпіонат області

КАРПАТИ СБ – УРАГАН Ч – 3:1. Визначився перший півфіналіст

Сьогодні, 25 червня, в Старих Богородчанах відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області з футболу сезону 2019-2020 рр.

Місцеві “Карпати” приймали в гостях черніївський “Ураган”. Незважаючи на результат першого матчу (5:2 на користь команди з Черніїва), господарі вийшли на поле з бойовим настроєм і вели в рахунку (3:1 – ще в 1-ому таймі). Проте, матч так і завершився, тому далі, до півфіналу розіграшу Кубка, проходить “Ураган” (Черніїв).

Нагадуємо, що інші матчі чвертьфінальної стадії відбудуться 2 липня (перші) та 9 липня (матчі-відповіді).

З результатами та календарем розіграшу Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківської області з футболу можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі – Кубок ЧМРО.