МіжсезонняНовини

КАЛУШ – ЕЙГЕР – 6:0. Контрольний матч

Заключним суперником футбольного клубу “Калуш” на турецьких зборах став норвезький клуб “Ейгер” з четвертого дивізіону місцевого футболу.

Ще у першому таймі влучні удари Андрія Кохмана, Тараса Пучковського та Романа Лебедя встановили комфортні 3:0 на користь “червоно-чорних”. По перерві калушани провели ще три м’ячі. Данило Книш реалізував пенальті, а Володимир Савошко та гравець на перегляді довели рахунок до розгромного – 6:0.

Контрольний матч

ФК “Калуш” – “Ейгер” (Норвегія) – 6:0 (3:0)

Голи: Кохман, 2, Пучковський, 28, Роман Лебедь, 32, Книш, 50, пен, Савошко, 60, ГНП, 80.

ФК “Калуш”: Злотар (Жмурко, 46), Матушевський (Олевич, 46), Сениця, Легкий (Поручинський, 35), Воронін (Гончар, 46), Лебедь (Понєдєльнік, 46), Кохман, Толочко (Савошко, 46), Ременюк (ГНП, 60), Пучковський (Денега, 46), Книш