МіжсезонняТоп

“ПРИКАРПАТТЯ” – “ПРИКАРПАТТЯ-U-19” – 8:1. Контрольний матч

Першим зимовим суперником команди Володимира Ковалюка стала молодіжна команда дублерів “Прикарпаття” (U-19). Контрольний матч одноклубників відбувся 24 січня на штучному полі “Хет-трик Арени”.

Тренерські штаби обох команд обидва тайми зіграли фактично повністю різними складами. На перегляді у таборі івано-франківців знаходяться кілька потенційних новачків, двоє з яких Сікач і Моцик відіграли весь матч.

У першому таймі у воротах дублерів відзначилися обидва форварди “Прикарпаття” – Барчук і Цюцюра. По перерві авторами забитих м’ячів стали ще семеро футболістів. Геник забив третій гол, а за кілька хвилин “молодіжці” вдалося розмочити рахунок після дального удару і кількох рикошетів. Далі забивали лише “старші” одноклубники, причому не лише гравці атакувальної лінії, а й навіть два захисники. Впродовж 18 хвилин Кузьмин, Коржак, Моцик, Хома і Сікач довели справу до розгрому – 8:1.

Контрольний матч

«Прикарпаття» – «Прикарпаття U-19» – 8:1 (2:0)

Голи: Барчук (11), Цюцюра (35), Геник (56), Кузьмин (63), Коржак (70), Моцик (73), Хома (77), Сікач (81) – Соколенко (61).

“Прикарпаття” (1-й тайм): Новак, Бойко, Пастух, Француз, Сікач, Дитко, Борисевич, Моцик, Шпирка, Цюцюра, Барчук.
“Прикарпаття” (2-й тайм): Піцан, Радульський, Коржак, Бочкур, Сікач, Януш, Геник, Моцик, Кузьмин, Семотюк, Хома.

Підопічні Володимира Ковалюка продовжать свій перший навчально-тренувальний збір у Яремче, а наступної суботи, 1 лютого, зіграють ще один контрольний матч на “Хет-трик Арені” – проти першолігового “Агробізнесу” з Волочиська. Початок спарингу о 14-й годині.