Перша лігаТопЧемпіонат області

КАРПАТИ-ЕНЕРГЕТИК – НІКА-ВОВЧИНЕЦЬ – 3:0. Галицько-бурштинська команда йде на перерву другою

У перенесеному матчі 8 туру, котрий відбувся 3 листопада у Бурштині, галицько-бурштинська команда впевнено переграла опонентів із Івано-Франківська –«Ніку-Вовчинець» та перемістилася з четвертої на другу позицію у обласному чемпіонаті.

Голи у матчі забивали Роман Третяк та двічі Андрій Слободян. Могли футболісти «Карпат-Енергетика» відзначитись і більше, проте на заваді ставали то влучність, то стійка або ж перекладина воріт, та й воротар гостей зіграв гарний поєдинок, здійснивши декілька чудових сейвів. Ще одного разу взяття воріт відмінили через офсайд.

Тож 3:0 команда Русака-Вітовського йде на перерву другою після коломийського «Покуття».

Чемпіонат області: 1 ліга. 8-й тур, 3 листопада (неділя)

«Карпати-Енергетик» (Галич) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 3:0