Перша лігаТопЧемпіонат області

Кубок області, 1/8 фіналу: Лідери 2-ї ліги дали бій командам з 1-ї

20 жовтня відбулися перші матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2019-2020 рр.

Кубок області: 1/8 фіналу – перші матчі, 20 жовтня (неділя)

«Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – «Ураган» (Черніїв) – 1:3
Голи: Павлюк 65 – Максимюк 23, Данів 26, Мельничук 34.
Вилучення: Радульський 90+2

Лідер першості області здобув сенсаційну перемогу у виїзному матчі проти дублерів «Прикарпаття». Черніївці в першому таймі присоромили франківців трьома забитими голами. У другому таймі «Прикарпаття-Тепловик» зуміли відквитати один м’яч. 1:3 – хороший гандикап перед матчем-відповіддю в “Урагана.

«Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – «Сокільське» (Тюдів) – 1:1
Голи: Соколенко 13 – Косович 73

Команда з Тюдава звела до нічийного результату матч в Івано-Франківську з підопічними Полякова. 1:1 – переможець пари визначиться на полі «Сокільського».

«Вихор» (Ямниця) – «Нафтовик» (Долина) – 0:0

В Ямниці чемпіон області не зумів розпечатати ворота господарів поля. 0:0 – все переноситься в Долину.

«Касова» (Бовшів) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:5
Голи: Мартинів 8 – Мельник 13, Гудак 38, Гладенький 63, Романишин 76, 82
Вилучення: Мартинів 38

Непогано розпочали гру бовшівці з лідером чемпіонату області забивши першими у поєдинку. Голом відзначився Мартинів на 8-й хвилині. Через півгодини гри Мартинів з героя перетворився в антигероя здобувши пряму червону карточку. Брошнівські «Карпити», в більшості, довели рахунок до розгромного. 1:5 – матч в Брошневі-Осада буде формальністю.

«Бескид» (Надвірна) – «Пробій» (Городенка) – 1:0
Гол: Сам Адам Черіф 23

«Бескид» здобув мінімальну перемогу над городенківським «Пробоєм». 1:0 – городенківцям в силі відігратися в домашньому матчі.